COVID-19 TESTS

Zestaw Singclean COVID-19 Test

Zestaw Singclean COVID-19 Test
RABAT W magazynie

Producent: Singclean

Numer katalogowy: P1598

Dostępność: w magazynie

15.00 zł 8.28 zł
IVDst: Test odpowiedni do samodiagnozy.

Opis produktu

Ref. SC5186

COVID - 19 Test Kit (Colloidal Gold Method)

Zestaw Singclean COVID-19 Test (metoda złota koloidalnego) to test immunochromatograficzny w fazie stałej do szybkiego jakościowego wykrywania antygenu COVID-19 w próbce wymazu z nosa człowieka. Ten test zapewnia jedynie wynik informacyjny, nie jest dowodem na diagnozę medyczną. Zawsze skonsultuj się z lekarzem, jeśli masz jakiekolwiek problemy zdrowotne lub objawy. Dlatego każda próbka reagująca z zestawem testowym COVID-19 (metoda złota koloidalnego) musi zostać potwierdzona alternatywnymi metodami testowymi i wynikami klinicznymi.

Ten zestaw szybkiego testu antygenowego jest drugim zestawem testowym opracowanym przez Singclean Medical do testowania COVID-19 metodą złota koloidalnego po ogólnoświatowym wprowadzeniu zestawu testowego Singclean COVID-19 IgG / IgM.

IVDst: Test odpowiedni do samodiagnozy.

Ten zestaw szybkiego testu antygenowego jest drugim zestawem testowym opracowanym przez Singclean Medical do testowania COVID-19 w oparciu o metodę złota koloidalnego po ogólnoświatowym wprowadzeniu zestawu testowego Singclean COVID-19 IgG / IgM. Test jest dopuszczony do samodiagnozy.

OCZEKIWANE ZASTOSOWANIE:

Zestaw testowy COVID-19 to test immunochromatograficzny ze złota koloidalnego do szybkiego i jakościowego wykrywania nowego antygenu koronawirusa 2019 w jamie nosowej człowieka. Ten test zapewnia jedynie wstępny wynik testu. Dlatego każda próbka reagująca z zestawem testowym COVID-19 (metoda złota koloidalnego) musi zostać potwierdzona alternatywnymi metodami testowymi i wynikami klinicznymi.

Znak CE.

PRODUCENT:

Hangzhou Singclean Medical Products Co., Ltd.

No. 125 (E), 10th street, Hangzhou Economic and Technological Development Zone, Zhejiang, China.PC .: 310018

 

PRZEDSTAWICIEL EUROPEJSKI:

SUNGO Europe B.V.

Adres: Olympisch Stadion 24, 1076DE Amsterdam, Holandia

 

Dodatkowe informacje:


CE1434 europejski certyfikat samotestowania

Specyfikacja techniczna testów antygenowych Singclean GOOD TEST

Instrukcja użytkowania (EN)

CE1434 Deklaracja zgodności

Decyzja o rejestracji SÚKL


Komentarze (0)

Brak opiniiJak oceniasz nasz produkt?
Imię
Opinie