Ostatnio ogladane

Higiena i pielęgnacja

Zestaw podróżny STOP COVID-19

Zestaw podróżny STOP COVID-19
W magazynie

Producent: GOOD MASK

Numer katalogowy: P1578

Dostępność: w magazynie

43.39 zł

Opis produktu

Nasz zestaw podróżny składa się z wysokiej jakości produktów wyprodukowanych w UE, głównie w Czechach i zawiera certyfikowaną maskę ochronną FFP2, 5 sztuk masek chirurgicznych, żel do rąk, chusteczki antybakteryjne i jedną parę rękawic nitrylowych.

Zestaw podróżny zawiera:

 

  • CERTYFIKOWANA PÓŁMASKA OCHRONNA FFP2

Maska zapewnia doskonałą ochronę przed wirusami, bakteriami, kurzem i kropelkami dzięki dwóm warstwom filtrującym. Przedłużone wzmocnienie w okolicach nosa niezawodnie uszczelnia i zapewnia całodzienny komfort noszenia. Wysoce oddychający, ultracienki materiał nie ulega przemoczeniu ani zaparowaniu.

 

  • CHUSTECZKI ANTYBAKTERYJNE

Chusteczki z dodatkiem płynu antybakteryjnego skutecznie oczyszczają i odświeżają dłonie i ciało. Pozostawiają delikatny, świeży zapach i przywracają uczucie komfortu.

 

  •  CHIRURGICZNE MASKI OCHRONNE

Trójwarstwowa maska chirurgiczna z ochronnym filtrem mikrobakteryjnym wykonanym z włókniny, do jednorazowego użytku. Posiada wzmocnienie w okolicach nosa dla lepszego dopasowania do kształtu twarzy oraz elastyczne gumki. Certyfikowana maska chirurgiczna do ochrony dróg oddechowych.

 

  •  ŻEL DO RĄK

Żel do mycia rąk o działaniu antybakteryjnym i zapachu jedwabiu jest odpowiedni do mycia i ochrony rąk wszędzie tam, gdzie nie można użyć wody i mydła (w podróży, w środkach transportu publicznego, na zakupach). Po użyciu dłonie są czyste i przyjemnie pachną. Preparat zawiera 62% alkoholu, co gwarantuje wysoką skuteczność dezynfekcji.

 

  • RĘKAWICE NITRYLOWE

Niejałowe i bezpudrowe rękawiczki jednorazowe, które służą do ochrony i prowadzenia badań.  Rękawice te nie nadają się do kontaktu z bardzo gorącymi i ostrymi przedmiotami. Rękawice mają zwiększoną odporność na substancje chemiczne. Wykonane są w 100% z syntetycznego nitrylu, bardzo wygodne w noszeniu. Rękawiczki nie zawierają naturalnego lateksu ani drobnego proszku, który u niektórych osób może wywołać reakcję alergiczną. Po zdjęciu rękawic należy umyć ręce wodą z mydłem lub użyć środka dezynfekującego.

 

  • WESPRZYJ CZESKI PROJEKT

Maski filtrujące oraz maski chirurgiczne pozostaną przez długi czas odpowiednią ochroną dla naszego zdrowia, szczególnie w okresach zwiększonej zachorowalności na grypę. Kupując czeskie półmaski GOOD MASK nie tylko wspieracie Państwo czeski projekt, ale także zapewniacie sobie niezbędną ochronę po wyjątkowo korzystnej cenie.

 

Załączniki do pobrania:

Certyfikat: GM2 FFP2 NR Półmaska filtrująca

Deklaracja zgodności

Certyfikacja COVID-19, AITEX

Deklaracja zgodności

Certyfikat Instytutu Badawczego Bezpieczeństwa Pracy - Półmaska filtrująca

Deklaracja zgodności

Wzornik kolorów i personalizacja

-----------------------------------------

Inne dokumenty


Údržba produktu

Parametr Opis
Category

Respirátory FFP2


Komentarze (0)

Brak opiniiJak oceniasz nasz produkt?
Imię
Opinie