Higiena i pielęgnacja

Mydło w płynie z antybakteryjnymi składnikami 500ml

Producent: Bohemia Herb

Numer katalogowy: P1475

Dostępność: Brak w magazynie

12.55 zł

Opis produktu

Mydło w płynie zawiera dodatki antybakteryjne 12-15 alkilobenzoesan i srebro koloidalne.

Mydło w płynie przeznaczone do codziennej pielęgnacji skóry. Zawiera dodatki antybakteryjne, jeden z nich, srebro koloidalne jest popularny w nowoczesnych preparatach do pielęgnacji. Składniki te, wraz z innymi składnikami receptury, pomagają regulować rozwój mikroorganizmów na powierzchni skóry podczas mycia, a tym samym przyczyniają się do spełnienia wysokich wymagań współczesnej higieny.

 

Sposób użycia: Nałożyć nierozcieńczone mydło na wilgotną skórę w ilości wystarczającej do wytworzenia obfitej piany. Dobrze rozprowadzić, aby całkowicie zwilżyć całą mytą powierzchnię, pozostawić na chwilę i spłukać ciepłą wodą.

 

Składniki: woda, Siarczan sodowolauretowy, Chlorek sodu, Betaina kokamidopropylowa, Cocamide DEA, Poliglukozyd laurylowy, Polyquaternium-7, PEG-7 Glyceryl Cocoate, srebro koloidalne, C12-15 Benzoesan alkilowy, perfumy, kwas cytrynowy, Metylochloroizotiazolinon, Citronellol, Aldehyd heksylocynamonowy, Limonen, CI 42090, CI 19140, CI 17200.

 

Mydło w płynie jest produktem kosmetycznym, który gwarantuje wysoki poziom higieny. Myje, ale nie gwarantuje działania biobójczego. Nasze mydło w płynie jest odpowiednie do mycia przed użyciem żelu dezynfekującego ze względu na jego zdolność do wystarczającego usuwania i zmywania zanieczyszczeń,

 

Nasze mydło w płynie jest odpowiednie do mycia przed użyciem żelu dezynfekującego ze względu na jego zdolność do wystarczającego usuwania i zmywania zanieczyszczeń, które mogłyby uniemożliwić skuteczny dostęp późniejszej dezynfekcji do powierzchni skóry.

 

Wielkość opakowania: 500 ml

 


Komentarze (0)

Brak opiniiJak oceniasz nasz produkt?
Imię
Opinie