GDZIE KUPIĆ RESPIRATOR?

Na początku pandemii COVID-19 żele dezynfekujące i zasłony, a także respiratory i inny sprzęt ochronny stały się rzadkim towarem. Dlatego w celu ochrony własnego zdrowia ludzie zaczęli produkować tarcze ochronne z butelek PET lub na drukarkach 3D i szyć welony dla siebie i członków ich rodzin w dużym domu.

GOOD MASK ODDECHOWE DOSTĘPNE DLA KAŻDEGO

Ultra cienki respirator z maską Good zawiera 2 aktywne warstwy ochronne.
Fala solidarności dotknęła całą Republikę Czeską podczas kryzysu koronawirusowego, a wiele osób próbowało dostarczyć osłony ochronne tam, gdzie były najbardziej potrzebne, bezpłatnie lub po kosztach produkcji – do szpitali, domów spokojnej starości i osób na pierwszej linii walki z infekcją.

Czeska firma Good mask zdecydowała się również na produkcję respiratorów klasy FFP2 po kosztach produkcji, biorąc pod uwagę poprzedni brak respiratorów. Są to certyfikowane respiratory wyposażone w kilka filtrów ochronnych wykonanych z czeskich materiałów, które są w stanie chronić swoich użytkowników o ponad 95% przed wirusami, bakteriami i cząsteczkami stałymi.

GDZIE I DLACZEGO KUPIĆ RESPIRATOR?
Obecnie większość sklepów internetowych lub sklepów stacjonarnych ma już na stanie respiratory i zasłony. Oferta jest naprawdę szeroka. Ale skąd to wiesz i wybierz najlepszy respirator, który niezawodnie ochroni nasze zdrowie?

Najważniejsze parametry:
Certyfikat – przy zakupie respiratora zawsze upewnij się, że produkt jest wyposażony w niezbędny certyfikat, tj. Dokument potwierdzający, że produkt przeszedł testy bezpieczeństwa, skuteczności i jakości.
Filtr jakości i materiał – filtr ochronny jest jedną z najważniejszych części respiratora, dlatego należy skupić się na jego jakości i materiale, z którego jest wykonany
Nieuszkodzone opakowanie – zawsze używaj tylko produktu, który został zapakowany w nieuszkodzone opakowanie, a także sprawdź, czy sam respirator nie wykazuje oznak uszkodzenia.
Respirator uszczelnia się prawidłowo – respirator musi zakrywać usta i nos użytkownika, aby zapewnić skuteczną filtrację powietrza. Upewnij się, że respirator uszczelnia się prawidłowo, szczególnie w okolicy nosa, i że nie ma niepożądanego wnikania niefiltrowanego powietrza.
Prawidłowa klasa filtracji – w celu skutecznej ochrony przed zakażeniem COVID-19 należy używać wyłącznie respiratorów klasy filtracji FFP3 lub niektóre typy klasy FFP2, które deklarują wykrycie wirusów wielkości nowego typu koronawirusa.